فایل|دانلود پاورپوینت با موضوع هزینه یابی بر مبنای فعالیت زمان گرا|

دانلود پاورپوینت با موضوع هزینه یابی بر مبنای فعالیت زمان گرا ,پاورپوینت با موضوع هزینه یابی بر مبنای فعالیت زمان گرا ,دانلود پاورپوینت هزینه یابی بر مبنای فعالیت زمان گرا ,دانلود ,پاورپوینت با موضوع هزینه یابی بر مبنای فعالیت زمان گرادانلود پاورپوینت با موضوع هزینه یابی بر مبنای فعالیت زمان گرا|31015273|wkh30013260|
مشخصات مختصر و مفید این پست با عنوان دانلود پاورپوینت با موضوع هزینه یابی بر مبنای فعالیت زمان گراقابل مشاهده می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پاورپوینت با موضوع هزینه یابی بر مبنای فعالیت زمان گرا
دارای62 اسلاید وبا فرمت pptx وقابل ویرایش واماده چاپ وپرینت می باشد.

تعداد اسلاید : 62 اسلاید
فرمت فایل: پاورپوینت ppt و قابل ویرایش
آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی ازمتن اسلایدها :

مقدمه
* سیستم هزینه یابی بر مبنای فعالیت (ABC) یکی از مهم ترین پدیده های نوینی است که سبب ظهور انقلاب در زمینه محاسبه بهای تمام شده محصولات و خدمات شده است .
*این سیستم در مدت کوتاهی به جایگاه والایی در بین حسابداران مدیریت دست یافت .
*ارائه این سیستم ، یکی از یزرگ ترین پیشرفت ها در زمینه حسابداران مدیریت در قرن بیستم محسوب می شود .
*بسیاری از شرکت های بزرگ دنیا این تکنیک را نخست به صورت آزمایشی در بخشی از سازمان خود پیاده کردند و پس از مشاهده نتایج حیرت انگیز ، کاربرد آن را به کل سازمان تسری دادند.
*برای مثال شرکتهایی از صنایع بانکداری، کارخانه های تولیدی ،شرکت های نفتی و گازی ، بنگاههای دولتی و .. از این تکنیک بهره جستند.
*یکی از مهمترین خصایص این تکنیک این است که بیش از آنکه سیستم هزینه یابی برای محصولات باشد ، ابزاری برای بهبود عملکرد به شمار می آید .
*کم کم برخی نقاط ضعف سیستم ABC نیز نمایان و موجب نگرانی هایی شد ، بسیاری از شرکتها به دلیل مطالعات و پیمایش های وقتگیر و هزینه های بالا ی پردازش داده در سیستم های ABC ، یا به کلی سیستم ABC را کنار می گذاشتند و یا از به روز رسانی آن امتناع می کردند .
*پس از مدتی شرکتهای بزرگ مالی به کارگیری رویکرد جدیدی از هزینه یابی بر مبنای فعالیت را آغاز کرده که در آن ، داده ها به صورت خودکار ، از سیستمERP (برنامه ریزی منابع) سازمان به سیستم جدید تغذیه می شد و برای کل مدیران گزارش های ماهیانه از راندمان ظرفیت و سودآوری مشتری را فراهم می نمود.(هزینه یابی بر مبنای فعالیت زمان گرا)


مطالب دیگر:
🔗مبانی نظری و پیشینه رابطه خانواده و نوجوان🔗مبانی نظری و پیشینه خصوصی سازی بیمه🔗مبانی نظری و پیشینه رضایت شغلی و سلامت🔗مبانی نظری و پیشینه روش های تامین مالی🔗پخش بار نیوتن رافسون🔗پاورپوینت ماشین های کشاورزی 17 اسلاید🔗پاورپوینت ماشین های کود آبیاری 34 اسلاید🔗پاورپوینت مبارزه بیولوژیکی علف های هرز 31 اسلاید🔗پاورپوینت مدیریت علف های هرز 46 اسلاید🔗پاورپوینت معرفی برخی از گیاهان 18 اسلاید🔗پاورپوینت نازل سمپاشها 78 اسلاید🔗پاورپوینت یونجه 18 اسلاید🔗سنجش از دور در كشاورزی 25 اسلاید🔗قرنطینه گیاهی 50 اسلاید🔗كنترل بیولوژیكی بیماریهای گیاهان زراعی 40 اسلاید🔗كنترل گیاه هرز به روش بیولوژیكی 30 اسلاید🔗مكانیسم تثبیت بیولوژیک ازت 26 اسلاید🔗صنعت شیشه و تاریخچه آن در معماری🔗مبانی نظری و پیشینه روش های سنجش رضایت مشتری🔗مبانی نظری و پیشینه ساختار سرمایه🔗مبانی نظری و پیشینه سبک زندگی مادر در دوران بارداری🔗مبانی نظری و پیشینه سبک های عشق ورزی🔗مبانی نظری و پیشینه سبک های هویت🔗مبانی نظری و پیشینه مفهوم سرسختی🔗مبانی نظری و پیشینه سلامت عمومی و تعارض متقابل کار - خانواده