فایل|کارآموزی ارزیابی کار و زمان یا زمان سنجی محصول در شركت ریخته گری دقیق پولادیر و پارس کارا ماشین|

کارآموزی ارزیابی كار و زمان,زمان سنجی محصول ,ریخته گری دقیقکارآموزی ارزیابی کار و زمان یا زمان سنجی محصول در شركت ریخته گری دقیق پولادیر و پارس کارا ماشین|40273118|wkh30013260|
مشخصات مختصر و مفید این پست با عنوان کارآموزی ارزیابی کار و زمان یا زمان سنجی محصول در شركت ریخته گری دقیق پولادیر و پارس کارا ماشینقابل مشاهده می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

مقدمه:

در دنیای امروز، تمام سازمانها فقط یك هدف دارند، كه البته منظور از این هدف اغلب تفكرات سازمانی است به تعالی سازمان و حفظ بقای سازمان می‌انجامد و در دنیای رقابتی امروز، فقط سازمانهایی قدرت فعالیت و ادامه حیات را دارند كه بتوانند در هر لحظه به نیازهای مشتریان خود به موقع و با بهترین كیفیت ممكن و قیمت مناسب، پاسخ بدهند. در سازمانهای تولیدی، امروزه بحث تنوع محصولات و جایگزینی محصولات جدید به جای محصولات قدیمی محسوس تر از سازمانهای دیگر است و استفاده از تكنولوژیهای مدرن از اهمیت بیشتری برخوردار است. پیچیدگی و بی ثباتی و نااطمینانی در جهان پویای امروز بقدری است كه مدلهای سنتی گذشته به سرعت می‌تواند منسوخ شود. مشتریان امروزی به علامت تجاری كالایی كه مصرف می‌كنند به مانند گذشته وفادار نیستند بلكه به دنبال خرید و مصرف كالاهایی هستند كه با ارزش بوده و حتی اگر مجبور شوند هزینه بیشتری می پردازند و از آنجائیكه خریداران حق انتخاب در خریدكالا و خدمت را دارند رقابت را در میان شركت‌ها افزایش داده است وبا توجه به مطالب ذكر شده در بالا، یكی از راههای افزایش سود‌آوری و بهره‌وری سازمان و در نهایت كنار زدن رقبا، استفاده از عامل مهم تحقیق و توسعه می‌باشد و در بین منابع در دسترس دو عامل نیروی انسانی، دانش و تجربه آن در تركیب و تلفیق با عوامل موثر دیگر سازمان به هدف نهایی سازمان می‌انجامد. علم مطالعه كار كه به علت نیاز به رقابت و افزایش بهره‌وری و توجه به زمان نسبت به جوامع سنتی در اوایل قرن بیستم در جوامع صنتعی شكل و توسعه یافت. كه در صورت موردتوجه قرار دادن آن می‌تواند در كلیه سازمانهای تولیدی اعم از كارخانه‌ها و یا سازمانهای خدماتی میزان كارایی و بهر‌ه‌وری را بالا برد./.

الف: معرفی شركت، هدف و روش تولید

شركت ریخته‌گری دقیق پولادیر در سال 1362 تاسیس و از سال 1365 تاكنون بیش از 1400 نوع قطعات مختلف را به روش ریخته‌گری دقیق inves ment casting و فوم- كست Lost-Foam تولید نموده است. كارخانه این شركت در زمینی به مساحت 15000 مترمربع 8000 مترمربع سوله در شهر صنعتی هشتگرد حدود 70 كیلومتری تهران احداث گردیده است. ریخته‌گری دقیق تكنولوژی بسیار پیشرفته ای می‌باشد كه توسط آن ریخته‌گری انواع قطعات پیچیده از آلیاژهای فولادی و فلزات غیر‌آهنی با استفاده از مدل‌های مومی و قالب های سرامیكی ممكن می‌گردد. هدف این شركت تولید انواع قطعات برای اولین بار در ایران با كیفیت همطراز با كشورهای پیشرفته جهت مصرف در داخل و نیز صادرات این قطعات می‌باشد.


مطالب دیگر:
📚در کوچه ی دل-جعفر نصیری(تائب)📚دانلود رمان صد سال تنهایی📚قابلیت های بسیار مفید مودم‌های وایرلس و روترها📚چگونه امنیت اینترنت وایرلس خود را تضمین کنیم ؟📚طب و بهداشت از امام رضا‬‎📚دانلود کتاب آموزش نرم افزار AMIDuOS📚HomeBank 5.0.3 – مدیریت حساب های مالی📚Maxprog eMail Extractor 3.6.6 – استخراج آدرس های ایمیل📚اطلس جامع بدنسازی و پرورش اندام📚آموزش کامل نرم افزار ++C📚بانک مقالات دومین کنفرانس برق و الکترونیک📚آموزش گام به گام و تصويري،نحوه اتصال تلفن همراه و رايانه به تلويزيون📚دانلود کتاب گتسبی بزرگ نوشته اسکات فیتس جرالد📚دانلود Atlas 2015 2.2 برنامه اطلس و نقشه کامل جهان اندروید📚راهنمای فعال سازی اینترنت 3G و 4G نوترینو همراه اول📚دانلود مجموعه نمونه قرارداد ها📚دانلود کتاب بازاریابی موتورهای جستجو📚کتاب کلید موفقیت در رشته کامپیوتر📚کتاب چگونه کلیک‌ها را به مشتری تبدیل کنیم؟📚راهنمای بررسی مشکلات مرورگرها📚Sleipnir 6.1.8.4000 مرورگر سریع صفحات وب📚کتاب آشنایی با سوجوک و موکسا📚کتاب استخوان های دوست داشتنی📚دانلود کتاب سرگذشت کندوها📚دانلود کتاب عزاداران بیل