فایل|دانلود پاورپوینت 21 روش غلبه بر تنبلی و انجام بیش ترین کاردر کمترین زمان|

دانلود پاورپوینت 21 روش غلبه بر تنبلی و انجام بیش ترین کاردر کمترین زمان|50312772|wkh30013260|
مشخصات مختصر و مفید این پست با عنوان دانلود پاورپوینت 21 روش غلبه بر تنبلی و انجام بیش ترین کاردر کمترین زمانقابل مشاهده می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


قسمتی از متن.........


در این جا خلاصه ای از بیست و یک روش فوق العاده برای غلبه بر تنبلی وا نجام کاربیش تر در زمان کمتر را می خوانید. این اصول و قواعد را مدام مرور کنید تا عمیقا ً در ذهن و عملتان ریشه بدواند و در نتیجه موفقیت آینده تان تضمین شود.


80 درصد از دستاوردهایتان نتیجۀ 20 درصد از فعالیت شماست. همواره تلاش خود را روی این 20 درصد متمرکز کنید.


پیامد کار را در نظر داشته باشید


مهم ترین و ضروری ترین کارهای شما آن هایی هستند که می توانند بیش ترین تأثیر را چه مثبت و چه منفی روی کار و زندگی شما بگذارند.به جای تمرکز روی سایر کارها ،تمام توجهتان را معطوف به این نوع کارها کنید.


تعداد اسلاید : 10 اسلاید
فرمت فایل:
پاورپوینت ppt و قابل ویرایش
آماده برای :
ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانسمطالب دیگر:
📖تحقیق درباره نظريه و روال كار در رويكردهاي پيام رساني📖تحقیق درباره نقد روايات اهل سنت پيرامون بعثت📖تحقیق درباره نقدمكاتب اخلاقي اكزيستانسياليسم وماكياوليسم 📖تحقیق درباره نقش ارتش صدام و آمريكا در جنگ ايران📖تحقیق درباره نقش ثروت در پيشرفت اسلام📖تحقیق درباره نقش خاك در حبوبات آبي 📖تحقیق درباره نقش روشنفکران شیعه و سنی در اتحاد مسلمانان📖تحقیق درباره نقش زن در اسلام📖تحقیق درباره نقش زنان در انقلاب اسلامی📖تحقیق درباره نقش على عليه السلام در هجرت 📖تحقیق درباره جهش زايي آلودگي هاي مختلف هوايي (ذرات معلق)📖تحقیق درباره چاپ بالشتكی📖تحقیق درباره چاپ صنعتی پارچه 📖تحقیق درباره چاپ دیجیتالی منسوجات📖تحقیق درباره چاپ و چاپخانه📖تحقیق درباره چرخه کریس📖تحقیق درباره نقش معلمان در پيروزى انقلاب اسلامى ايران📖تحقیق درباره چدن خاکستری📖تحقیق درباره نقش ورزش در سلامت جسم 📖تحقیق درباره چوب گردو📖تحقیق درباره نقش ولایت فقیه در امت اسلامي📖تحقیق درباره نقطه ریزش📖تحقیق درباره چشم‌انداز اقتصاد ايران در سال 1387 از منظر لايحه بودجه 📖تحقیق درباره چهارده معصوم📖تحقیق درباره نقطه ی وحدت بین دو قوس احدیت و واحدیت